-
Nemzetközi siker Krakkóban
Bonifert Flóra nemzetközi sikere Krakkóban!
Nagy örömmel és büszkeséggel osztjuk meg, hogy intézményünk tanulója, Bonifert Flóra a krakkói Szent Szaniszló és Szent Vencel Székesegyház által meghirdetett, Szent Hedvig királynő tiszteletére rendezett nemzetközi rajzpályázaton I. díjat nyert.


A pályázat célja Szent Hedvig alakjának megismertetése, a művészi tehetség kibontakoztatása és a lengyel–magyar barátság ápolása volt.
A rangos elismerést Flóra személyesen vehette át a díjátadó ünnepségen Krakkóban, ahol a díjazottak különleges kulturális programokon is részt vettek.
Szívből gratulálunk Flórának és büszkék vagyunk rá, hogy tehetségével nemzetközi színtéren is öregbítette iskolánk hírnevét!

Flóra felkészítő tanára: Dékán-Deák Csenge



-
Felvételi felhívás
A Lisznyay Szabó Gábor Alapfokú Művészeti Iskola felvételt hirdet a 2026/2027-es tanévre.
A felvételi képességfelmérés időpontja:
2026. június 12. (péntek)
14:00–18:00Időpontfoglalás az alábbi linken vagy a QR-kód beolvasásával lehetséges:
https://forms.gle/Ddb11977cC98vYCd7
Fontos
Zeneiskolai tanuló az augusztus 31-ével a 6. életévét betöltött gyermek lehet. A hat éven aluliaknak tandíj ellenében tudunk zenei képzést biztosítani. (pl. zeneovi).
Zongorára olyan tanulók jelentkezhetnek, akik a napi rendszerességű gyakorlás érdekében zongorával vagy pianínóval,
esetleg digitális zongorával rendelkeznek otthon. A rendszeres gyakorlást a más hangszeren játszani tanuló diákoktól is
elvárjuk!
Az éves térítési díjat az iskola és a fenntartó közös döntése alapján két részletben kell befizetni (június és február). A művészeti iskolai tanulói jogviszony a térítési díj befizetésével válik aktívvá.
A felvételt nyertek személyét oktatási azonosító alapján 2026. június 25-én a zeneiskolában, valamint honlapunkon
(veresegyhaz-lisznyay.hu) tekinthetik meg.

-
Térítési díjak a 2026/2027. évi tanévben


-
Meghívó
Tisztelt Szülők!
A Dunakeszi Tankerületi Központ szervezésében tisztelettel és szeretettel invitáljuk Önöket 2026. június 4-én (csütörtökön) 16:00 órától a Dunakeszi Diáknegyedben megrendezésre kerülő szülői fórumra.
A program keretében Pöltl Ákos tart előadást és interaktív beszélgetést „Digitális lét veszélyei” címmel, kiemelten az SNI-s és BTMN-es tanulók vonatkozásában. Ezt követően a Pedagógiai Szakszolgálat két munkatársának gyakorlati, interaktív előadása következik:
Tar Mónika Mária gyógypededagógus
Hajdu Orsolya Rita pszichológusA rendezvényre szeretettel várják a szülőket, pedagógusokat és óvodapedagógusokat egyaránt.
A program ingyenes, azonban a részvétel regisztrációhoz kötött. Kérjük, a csatolt plakáton található QR-kód segítségével szíveskedjenek regisztrálni.
A rendezvény célja, hogy a téma aktualitása és az előadók szakmai ismertsége révén minél szélesebb körben biztosítsunk lehetőséget a szülők számára a részvételre, valamint az elmélyült szakmai párbeszédre.Vezetőség

-
Büszkeségeink
Büszkén osztjuk meg a hírt, hogy a Mórahalmi Zenei Fesztiválon növendékünk, Bobál Jázmin Anna ezüst minősítést szerzett!

Külön öröm számunkra, hogy a zsűri zongorakísérőjét, Andics Áron növendékünket is kiemelte elismerésével.

Felkészítő tanárok: Bán Tamás és Ruszinkóné Czerman Cecilia.
Szívből gratulálunk ehhez a szép eredményhez, és további sok sikert kívánunk!



