SZINKÓPA ALAPÍTVÁNY támogatása

Kategória: Hirdetőtábla | Hozzászólás most!

Büszkeségünk

Szeretettel gratulálunk Galli Ádámnak, aki élete első versenyén vett részt Gödön a VIII. Pest Vármegyei Rézfúvós Versenyen!

Kategória: Hirdetőtábla | Hozzászólás most!

Tavaszi szünet

Kategória: Hirdetőtábla | Hozzászólás most!

Köszönet

Kategória: Hirdetőtábla | Hozzászólás most!

Meghívó

Kategória: Hirdetőtábla | Hozzászólás most!

III. Veresegyházi Fesztivál díjazottjai

Gratulálunk a fesztiválon díjazásban részesült növendékeknek és felkészítő tanáraiknak.

Zongora I. korcsoport

I. helyezett        Bazsinka Barnabás                          Szent István Király AMI

                               Felkészítő tanára: Dr. Domjánné Kiss Adél

II. helyezett       Szokol János                                      Frédéric Chopin AMI

                               Felkészítő tanára: Váray-Major Zsófia

III. helyezett      Szegvári Jázmin                               Frédéric Chopin AMI

                               Felkészítő tanára: Radnainé Puer Judit

III. helyezett      Ulicsák Lenke                                    Szent István Király AMI

                               Felkészítő tanára: Mikola Éva

Különdíj               Berki Olívia                                        Hubay Jenő AMI

                               Felkészítő tanára: Kautsky Rita

Különdíj               Farkas Benjamin Kotaro             Lisznyay AMI

                               Felkészítő tanára: Elláné Papp Katalin

Különdíj               Fürjész Bálint                                    Lisznyay AMI

                               Felkészítő tanára: Farkas Szilvia

Különdíj               Gulácsi Botond                                 Biatorbágyi Pászti Miklós AMI

                               Felkészítő tanára: Dr. Megyeri Krisztina

Különdíj               Ignéczi Benedikt                              Dunakeszi Farkas Ferenc AMI

                               Felkészítő tanára: Dr. Domoszlai Erzsébet

Különdíj               Krasznai Márk                                   Dunakeszi Farkas Ferenc AMI

                               Felkészítő tanára: Dr. Domoszlai Erzsébet

Zongora II. korcsoport

I. helyezett        Kapitány Kristóf Benedek           Kodály Zoltán AMI

                               Felkészítő tanára: Mohácsiné Tőkés Tünde

II. helyezett       Mispál Annamária Zoé                 Kodály Zoltán AMI

                               Felkészítő tanára: Baranyai Melinda

II. helyezett       Vig Artúr Zalán                                Kodály Zoltán AMI

                               Felkészítő tanára: Ficsor Erika Judit

III. helyezett      Csató Anna                                        Szent István Király AMI

                               Felkészítő tanára: Mikola Éva

III. helyezett      Kucsa Klára                                        Lisznyay AMI

                               Felkészítő tanára: Elláné Papp Katalin

Különdíj               Bartko Bence                                   Líra AMI

                               Felkészítő tanára: Lovászné Gajdos Éva

Különdíj               Simon Klára Mária                        Biatorbágyi Pászti Miklós AMI

                               Felkészítő tanára: Csősz Éva

Különdíj               Ujvári Zita                                         Szent István Király AMI

                               Felkészítő tanára: Mikola Éva

Zongora III. korcsoport

FESZTIVÁLDÍJAS

I. helyezett        Bartha Marcell                                 Pécsi Liszt Ferenc AMI

                               Felkészítő tanára: Megyimóreczné Schmidt Ildikó

II. helyezett       Hajdu Zsófia                                      Lisznyay AMI

                               Felkészítő tanára: Elláné Papp Katalin

III. helyezett      Nyiri Alexander Noel                     Dunakeszi Farkas Ferenc AMI

                               Felkészítő tanára: Dr. Domoszlai Erzsébet

Különdíj               Lehoczky Nóra                               Lisznyay AMI

                               Felkészítő tanára: Gulyás Kornélia

Különdíj               Nényei Gyöngyvér Sára              Járdányi Pál AMI

                               Felkészítő tanára: Znamenák Rita

Különdíj               Szájli Ariella                                   Szabolcsi Bence AMI

                               Felkészítő tanára: Hegedűs Ildikó

Zongora IV. korcsoport

II. helyezett       Dani Anna Teodóra                        Kodály Zoltán AMI

                               Felkészítő tanára: Baranyai Melinda

II. helyezett       Hamilton-Owen Rubinka            Lisznyay AMI

                               Felkészítő tanára: Udvard Gizella

III. helyezett      Andics Áron                                       Lisznyay AMI

                               Felkészítő tanára: dr. Ruszinkóné Czerman Cecília

III. helyezett      Szalai Dorottya                              Járdányi Pál AMI

                               Felkészítő tanára: Znamenák Rita

Vonós I. korcsoport

FESZTIVÁLDÍJAS

I. helyezett        Szokol Dorka (hegedű)                 Frédéric Chopin AMI

                               Felkészítő tanára: Gálné Bagi Márta

I. helyezett        Csillag Kristóf (gordonka)           Biatorbágyi Pászti Miklós AMI

                               Felkészítő tanára: Bolykiné Kálló Eszter

III. helyezett      Pintér Réka (gordonka)                Váci Bartók-Pikéthy AMI

Felkészítő tanára: Tornyainé Dóry Zsuzsa

Különdíj               Simonváros Ádám (gordonka)  Biatorbágyi Pászti Miklós AMI

                               Felkészítő tanára: Hajtó Gertrúd

Különdíj               Xu Ruijia (gordonka)                     Tóth Aladár AMI

                               Felkészítő tanára: Katona Dóra

Vonós II. korcsoport

I. helyezett        Csaja Eszter (gordonka)               Frédéric Chopin AMI

                               Felkészítő tanára: Zomborné Virágh Eszter

I. helyezett        Siklósi Lóránt (hegedű)                Erkel Gyula AMI

                               Felkészítő tanára: Skrypeczky Istvánné Zádor Éva

II. helyezett       Nagy Bodony (gordonka)            Dohnányi Ernő AMI

                               Felkészítő tanára: Török Beáta

II. helyezett       Scheinplfug Emma (hegedű)     Pro Musics AMI

                               Felkészítő tanára: Soós-Kirnyák Melinda

III. helyezett      Varga Sára (hegedű)                     Múzsák AMI

                               Felkészítő tanára: Hanischné Farkas Anna

Különdíj               Domokos Emese Fanni (gordonka)         Fóti Liszt Ferenc AMI

                               Felkészítő tanára: Lakatos Gabriella Mária

Különdíj               Mészáros Dalma (gordonka)      Váci Bartók-Pikéthy AMI

Felkészítő tanára: Tornyainé Dóry Zsuzsa

Különdíj               Vácz Lili Melinda (hegedű)         Múzsák AMI

                               Felkészítő tanára: Hanischné Farkas Anna

Vonós III. korcsoport

II. helyezett       Kóthy Márton (gordonka)           Frédéric Chopin AMI

                               Felkészítő tanára: Tóthné Pataki Anikó

Különdíj               Prókai Lilla (gordonka)                 Biatorbágyi Pászti Miklós AMI

                               Felkészítő tanára: Hajtó Gertrúd

Vonós IV. korcsoport

I. helyezett        Biró Alexa (gordonka)                   Erkel Gyula AMI

                               Felkészítő tanára: Lakatos Gabriella Mária

II. helyezett       Veres Regina Sára (hegedű)      Lisznyay AMI

                               Felkészítő tanára: Neczné Alapi Katalin

III. helyezett      Passa Veronika (hegedű)            Lisznyay AMI

                               Felkészítő tanára: Kátai Katalin

Különdíj               Mihály Tikva (hegedű)                 Frédéric Chopin AMI

                               Felkészítő tanára: Gálné Bagi Márta

Kategória: Hirdetőtábla | Hozzászólás most!

Szeretettel gratulálunk Liegl Demeternek, aki a VI. Regionális és Budapesti Gitárfesztiválon dicséretet kapott!

Felkészítő tanára: Klausz Adrienn

Kategória: Hirdetőtábla | Hozzászólás most!

Álláspályázat

ÁLLÁSPÁLYÁZAT

DUNAKESZI TANKERÜLETI KÖZPONT

Lisznyay Szabó Gábor Alapfokú Művészeti Iskola pályázatot hirdet Köznevelési foglalkoztatotti jogviszony keretében

igazgató

Munkakör/feladatkör betöltésére.

Részletek az alábbi linken érhetők el: https://kozszolgallas.ksz.gov.hu/JobAd/Info/57314

Kategória: Hirdetőtábla | Hozzászólás most!

a IX. Nemzetközi Zongora Fesztivál sikerei

Büszkén adjuk hírül, hogy hétvégén Törökszentmiklóson, a IX. Nemzetközi Zongora Fesztiválon Elláné Papp Katalin növendékei az alábbi sikereket érték el:

I. korcsoport

– Kucsa Borbála: Arany minősítés

– Farkas Benjamin Kotaro: Arany minősítés

III. korcsoport

– Kucsa Klára: Bronz minősítés

V. korcsoport

– Hajdu Zsófia: Arany minősítés

A Gálahangversenyen felléptek: Kucsa Borbála, Farkas Benjamin Kotaro, Hajdu Zsófia

“Legeredményesebb tanár” – Különdíj és a

“Legeredményesebben szerepelt Zeneiskola” – Különdíj

Szeretettel gratulálunk! ❤️

Kategória: Hirdetőtábla | Hozzászólás most!

Gitáros szakmai napra meghívó

Kategória: Hirdetőtábla | Hozzászólás most!