Hirdetőtábla

Sikerek a képzőművészeti ágon

Két növendékünk, Arnold Emese és Bódis Dorottya is bekerült az Advent Pécs rajzpályázatának döntőjébe! Hamarosan elkezdődik a közönségszavazás is!

Az alábbi linken tudnak szavazni: https://www.adventpecs.hu/rajzpalyazat/dontosok

Gratulálunk Dékán-Deák Csengének és növendékeinek!

Sikerek a képzőművészeti ágon bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva