Sikerek a képzőművészeti ágon
Két növendékünk, Arnold Emese és Bódis Dorottya is bekerült az Advent Pécs rajzpályázatának döntőjébe! Hamarosan elkezdődik a közönségszavazás is!
Az alábbi linken tudnak szavazni: https://www.adventpecs.hu/rajzpalyazat/dontosok
Gratulálunk Dékán-Deák Csengének és növendékeinek!